Automatizace domácnosti

Jsme Somfy Expert s kompletní nabídkou produktů automatizace domácnosti.

Ovládání v telefonu

Ovládejte svou domácnost pomocí aplikace TaHoma® podporující Android i iOS

Pohodlí i bezpečí

Automatizace domácnosti Somfy Vám přináší pohodlí, úspory a bezpečí.

Neváhejte nás poptat

Automatizace domácnosti od Somfy

V oblasti automatizace domácnosti Vám přinášíme kompletní nabídku produktu firmy Somfy, jenž zajistí pohodlí, úspory, a především bezpečí pro Váš domov.

Jsem plně certifikován pro montáž i servis kompletního portfolia produktů automatizace Somfy.

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí sci-fi filmů. Dnešní pokročilé technologie Vás překvapí uživatelskou přívětivostí i pokročilou funkcionalitou.

Jak to funguje

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání stínění, vrat, bran, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma®, nebo Connexoon.

Každé zařízení poté ovládáte z počítače nebo chytrého telefonu, nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky stáhnou žaluzie, pokud teplota v domě přesáhne přednastavenou hodnotu a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

Seznamte se také s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

Systém TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o Vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí Vašeho domu a Vaší rodiny. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Instalaci systému TaHoma® zajistíme prakticky kdekoli, může se jednat o byt, nebo rodinný dům se zastavěnou plochou více než 200 m².

Zde zjistěte o systému víc.

Systém Connexoon

Systém Connexoon je vyvinut pro pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků Vaší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon jako takový dostanete v elegantním designu, který nijak neruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací z nabídky Window, Access a Terrace.

Vybraná zařízení pak ovládáte odkudkoli v aplikaci, kterou jsme vyvinuli pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Systém Connexoon je vhodný pro ovládání jednoho, nebo dvou prvků domácnosti. Pro komplexní ovládání celé domácnosti zvolte systém TaHoma®.

Zde zjistěte o systému víc.

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

14 + 11 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Slavomír ČEMAN

Hrdinů odboje 1618
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 48603406

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živ.zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou